Био кокосово масло рафинирано

Нов продукт

Био рафинирано, избелено и дезодорирано кокосово масло.

Страна произход:Филипини

Рафинираното кокосово масло е без аромат!

Разфасовка: 700гр

8,00 лв

No customer reviews for the moment.

Write a review

Био кокосово масло рафинирано

Био кокосово масло рафинирано

Био рафинирано, избелено и дезодорирано кокосово масло.

Страна произход:Филипини

Рафинираното кокосово масло е без аромат!

Разфасовка: 700гр

Още продукти

Промоции

Намаления и промоции в биомагазин "Моравско село" през октомври