Намалена цена! Био броколи "Моравско село"

био броколи

Нов продукт

Био броколи "Моравско село"

4,90 лв

-30%

7,00 лв

Био броколи "Моравско село"

Забележка: Теглото е относително

Производител: Амитица ООД

No customer reviews for the moment.

Write a review

био броколи

био броколи

Био броколи "Моравско село"

Още продукти

Промоции

Намаления и промоции в биомагазин "Моравско село" през октомври